Kaip apie mokymus kalbėti su darbuotojais?

Informavimas

Pranešdami apie mokymus turite du pasirinkimus: atskleisti viską, arba atskleisti dalį. Antras variantas atneša didžiausią naudą.

Pasakykite tik tiek, kiek reikia: „Turėsime komandinius patyriminius mokymus”, „Mūsų laukia kūrybiniai mokymai” ar pan. Tokiu būdu darbuotojai išvengs ištęsto nerimo, mažiau permąstys. Be to, atėjus mokymų dienai ir sužinojus, kad reikės repuoti, juos ištiks lengvas šokas. O šokas – būtina mokymų dalis, priemonė, padedanti sustiprinti naudą.


Įdomu nežinoti, ko tikėtis. Ir nors įprastai nežinomybė gan baugi ir nepatogi, Lukas savo paprastu ir nuoširdžiu bendravimu geba išjungti visus išankstinius nusistatymus ir sukurti jaukią, saugią erdvę naujai patirčiai.


Akvilė Juknevičė

Patyriminiai mokymai įmonių darbuotojams
Repo sesijos 1
Repo sesijos 1

Repo sesijas rekomenduoja

Repo sesijos 1

Jeigu vis dėlto nusprendėte pasakyti viską

1) Priimkite darbuotojų nuogąstavimą

Repas – ne visiems patogus metodas, galintis sukelti nerimo. Kalbant apie mokymus, svarbu jo nenuneigti, išklausyti, kas neramu. Kai darbuotojai pasijus išgirsti, galėsite pradėti kalbėti apie naudą ir vertę komandai. Pasinaudokite šiuo verčių sąrašu:


Su kolegomis pasisėmėme vertingų žinių, laisvumo, kūrybiškumo bei drąsos savo idėjoms. Pažinome geriau ne tik save, bet ir kolegas, kas tik dar labiau sustiprins visų bendrą ryšį bei tikslų siekimą!
Raimonda Kirpliukaitė Baliukynė

2) Nesiekite apsaugoti

Suprantu norą apsaugoti savo darbuotoją nuo bereikalingo streso. Bet geras vadovas, ne saugo, o augina. O mokymai tam ir skirti, tiesa?

Kalbėdami su darbuotojais akcentuokite, kad nerimas yra normalus ir laikinas. O leidus baimei nugalėti, komanda praras galimybę paaugti. Repo sesijos procesas:


Repo sesija su Luku pranoko visus lūkesčius. Nieko panašaus nemačiau. Pradžioje visi truputi išsigandę – kas čia dabar bus, bet tereikia pasileisti plaukus. Kiekvienas, kas noriai dalyvavo pasijuto kūrėju. Pamatėm, kokie esam skirtingi ir talentingi.
Greta Maselskienė

Kartu išsiaiškinsime jūsų poreikius ir surasime geriausią variantą. Susisiekite šiandien!