Viešojo kalbėjimo mokymai

Aprašymas

Stiprūs viešojo kalbėjimo įgūdžiai yra būtini stiprioms komandoms, o stiprios komandos būtinos stiprioms, inovatyvioms bei konkurencingoms įmonėms. Tik komanda, kurios nariai geba aiškiai reikšti savo mintis, komunikuoti idėjas ir pasiūlymus, rišliai atstovauti savo organizacijos veiklą ir vertybes gali dirbti efektyviai, kūrybingai ir inovatyviai.

Mokymų metu, dalyviai praktiškai lavins viešojo kalbėjimo įgūdžius. 

Viešojo kalbėjimo mokymai
Repo sesijos 1
Repo sesijos 1

Mokymai įgyvendinami kartu su konsultacine įmone Kitokie projektai”.

Repo sesijos 1

Sesijos metu dalyviai:

Pagrindinės temos:

Kam skirta:

Mokymus veda:

Lukas Kulikauskas – edukatorius, grupių fasilitatorius, 10 metų darbo su bendruomenių stiprinimu bei mokymų, skirtų darbuotojų efektyvumo didinimui, kūrybiškumo, komandinių ryšių, viešojo kalbėjimo įgūdžių stiprinimui, vedimo patirties. 

Atsiliepimai:

Ramune Monkeviciene
Ramune MonkevicieneEksporto plėtros vadybininkė
Read More
"Viešo kalbėjimo" mokymai labai patiko! Įdomu Luko klausyti, smagu žiūrėti ir pastebėti, kokias technikas, apie kurias pasakoja, jis taiko pats (ir tai daro puikiai), įtraukia visus dalyvius, daug praktinių užduočių, išjudinančių net skeptikus. Papildomi pliusai už lankstumą: nors pagrindinis mokymų tikslas buvo išmokti kurti įtraukų video turinį, tačiau daliai kolegų aktualesnis kalbėjimas prieš nedidelę auditoriją, pristatymai; Lukas puikiai patenkino skirtingus lūkesčius ir likome patenkinti visi. Įdomūs, įtaigūs ir naudingi mokymai!
Ramūnas Ažukas
Ramūnas AžukasSėklos LT Direktorius
Read More
Ne vienuose ir ne viename dešimtyje mokymų teko dalyvauti per savo karjerą, todėl drąsiai rekomenduoju Luko Kulikausko “Viešo kalbėjimo” mokymus. Ne tik man, bet ir mano kolegoms įspūdis -“vau”! Lukas kalba savo kalba, kalba kurią išmano ir tai įtikina 100%.
Raimonda Kirpliukaitė Baliukynė
Raimonda Kirpliukaitė BaliukynėRinkodaros vadybininkė
Read More
Laikas su Luku ir jo vedama sesija praėjo labai sklandžiai, įdomiai ir interaktyviai. Su kolegomis pasisėmėme vertingų žinių, laisvumo, kūrybiškumo bei drąsos savo idėjoms. Pažinome geriau ne tik save, bet ir kolegas, kas tik dar labiau sustiprins visų bendrą ryšį bei tikslų siekimą! Ačiū, Lukai!
Kipras Koženiauskas
Kipras KoženiauskasKokybės koordinatorius
Read More
Puikūs mokymai. Nereikia vien klausytis, galima aktyviai įsitraukti į mokymus, išsakyti savo nuomonę. Nuomonė yra vertinama, tai sukelia papildomas įdomias diskusijas. Lektorius nėra standartinis, nepasakoja vadovėlinių tiesų. Labiau viską perteikia per patirtį. Labai rekomenduoju sudalyvauti Luko mokymuose. Pakartosiu mintį, kurią pasakiau jų metu: dažnas lektorius duoda žuvį, kurią suvalgius po kiek laiko nepameni nei skonio, nei pateikimo. Luko atveju mokymai yra labiau meškerė, su kuria dirbi, mokaisi, diskutuoji. Tokiu būdu mokymuose dėstomos temos galvoje išlieka ilgiau. Teko dalyvauti viešojo kalbėjimo mokymuose, bet įdomu būtų sudalyvauti ir kitose temose.
Milda Matulaitytė Feldhausen
Milda Matulaitytė Feldhausen Autorė, publicistė, Žinių Radijo moderatorė
Read More
Viešojo kalbėjimo dirbtuvės paliko labai gerą ir profesionalų įspūdį-kadangi tai ne pirmi mano viešojo kalbėjimo mokymai, tai turiu puikią galimybę palyginti. Dirbti ir mokytis su Luku buvo ne tik smagu, bet ir labai naudinga. Jo netradiciniai būdai, kaip antai pavyzdžiai repuojant, parodo įvairiausius būdus ir galimybes lengvai mokytis viešojo kalbėjimo, išeinant iš savo baimių ar kompleksų. Nuoširdžiai dėkoju už puikias patirtis, tik labai gaila, kad taip greitai prabėgo mokymų laikas!
Lolita Kovaitienė
Lolita KovaitienėPersonalo valdymo konsultantė
Read More
Praktika parodė, kad nepakanka gražiai šypsotis ir daug kalbėti, nepakanka netgi gerai išmanyti dalyką, apie kurį kalbi - dar reikia žinoti, KAIP kalbėti, kad auditorija išgirstų, suprastų ir... kažkas pradėtų keistis. Tikiu, kad per asmeninę patirtį to galima išmokti. Per kokį 100 metų asmeninės patirties. Gerai, kad galiu mokytis iš Luko - sutaupiau 100 metų, o ir matyti klausytojų akis, kuriose - viskas, ko norėjau - neįtikėtinas jausmas.
Dominyka Bodrje
Dominyka BodrjeOrganizacijos ,,Jau dabar" vadovė
Read More
Luko mokymuose patiko teorinių žinių ir praktinių užduočių balansas. Užduotys buvo įtraukiančios, o teorija taip pat buvo įdomiai pateikta. Žaismingumo mokymams suteikė repo ir improvizacijos elementai. Apskritai mokymuose išmokau praktinio drąsos ir pasitikėjimo savimi pritaikymo viešajame kalbėjime - gavau tai, ko man ir reikėjo.
Grinvydas Špelveris
Grinvydas ŠpelverisYugen Tea arbatos žinovas
Read More
Labai geri ir šiuolaikiški mokymai. Teorijos žinios yra taikomos su praktiniais pavydžiais, kas leidžia labai suprasti informaciją. Dėstytojas jaunatviškas, aiškiai dėstantis ir labai komunikabilus ir supratingas. Tikrai rekomenduoju išbandyti šiuos mokymus!
Viktroija Raibužytė
Viktroija Raibužytėmuzikos/dainavimo mokytoja/pedagogė
Read More
Geriausi patyriminiai mokymai, kuriuose yra tekę dalyvauti. Teorijos ir praktikos užduotys dinamiškai keičiasi visų mokymų metu, todėl nepabosta. Lektorius jaunatviškas ir nuteikiantis teigiamai mąstyti, pritaikomi patarimai kaip valdyti stresą.
Previous
Next

Kartu išsiaiškinsime jūsų poreikius ir surasime geriausią variantą!