Teambuildingas

Sesijos su Luku – praplėskime galimybių ribas lengviau!

Pagrindinis mano mokymų, bei teambuildino tikslas – padėti profesionalų komandos stiprinti kertines „minkštąsiais kompetencijas” komunikaciją, kūrybiškumą ir bendradarbiavimą, kurios yra būtinos kuriant saugią, produktyvią, įkvepiančią darbo aplinką, ugdo darbuotojų profesinius gebėjimus bei užkerta kelią perdegimui, stresui ir konfliktams.

Repo sesijos 1
Repo sesijos 1

Sesijos su Luku

Teambuildingo metu

O svarbiausia visa tai atliksime linksmai ir žaidybiškai!

Repo sesijos 1

Sesijos su Luku

Šiuo metu siūlau šias teambuildingo veiklas repo ritmu:

Nesate tikri, kuri programa ar programų deriniai geriausiai atlieptų jūsų komandos poreikius? Drąsiai susisiekite!

Kartu išsiaiškinsime jūsų poreikius ir surasime geriausią variantą!

Smagu, kad Lukas per itin trumpą terminą sukūrė išskirtinę repo dainą mūsų kontoros 30-ajam gimtadieniui, įtraukdamas tiek istorinius, tiek kuriozinius faktus. Daina puikiai tiko šventės atidarymui, nustebino jos dalyvius. Taip pat repo sesija buvo netikėtas, kūrybingai praleistas laikas, paskatinęs studentų komandą geriau pažinti vieniems kitus bei išeiti iš komforto zonos.
mokymai įmonių vadovams ir darbuotojams 3

Loreta Gedmintienė

Personalo valdymo specialistė Ellex Valiūnas kontoroje
Lukas visiškai dedicated savo pašaukimui. Jis tai pavadintų edukacija, o aš – įkvėpimu saviraiškai. Būtent tai ir gavau iš dalyvavimo jo Repo sesijoje. Didelis ačiū ir didelė rekomendacija!
254707408_10223590052172285_3973075734972653783_n

Antanas Grižas

,,Vyrų gentys” įkūrėjas
Ieškojome originalaus būdo, kuris galėtų vainikuoti “Renkuosi mokyti!” konferenciją, kuris būtų įtraukiantis auditoriją ir nešantis gerą emociją. Buvome girdėję apie Luko užsiėmimus, tad pagalvojome, kad toks netikėtas pasirodymas konferencijos kontekste turėtų labai tikti. Ir neapsirikome! Iš konferencijos dalyvių atrinktų raktažodžių, Lukas sukūrė improvizuotą repo pasirodymą, kuris maloniai nustebino ir mus pačius, ir žiūrovus. Luko charizma ir užsidegimas pasirodymui suteikė dar daugiau išskirtinumo. Buvo išties įdomu stebėti, kaip vyksta kūryba čia ir dabar, tuo pačiu palaikant kontaktą su auditorija. Tai buvo puikus, kūrybiškas ir nuotaikingas konferencijos užbaigimas.
mokymai įmonių vadovams ir darbuotojams 3

Justina Dirginčienė

,,Renkuosi Mokyti” komunikacijos koordinatorė