8 Mylia persikelia į ofisą!

Aprašymas

Ne kartą esu girdėjęs, kad kartais, darbuotojams pildant grįžtamojo ryšio klausimyną, laukelyje Kaip mano vadovas/kolega galėtų patobulėti” paradoksaliai bėgant laikui tekstas tik vis ilgėja. Ar tai reiškia, kad jūs, jūsų kolegos, vadovai praranda savo profesionalius įgūdžius? Priešingai! Tai rodo pasitikėjimą, saugumą ir stiprų ryšį jūsų kolektyve, drąsą išsakyti savo nuomę ir pasiūlymus. Tačiau tai daryti pildant formą yra tik pirmas, geras (bet pripažinkime, nuobodus) žingsnis. Gal jūsų komandai metas didesniam iššūkiui, susitikti akis į akį? Kviečiu į repo kovas!

Jei manote, kad jūsų komandą toks formatas gali šiek tiek išgąsdinti galime suorganizuoti ir švelnesnį variantą. Tokiu atveju skirsime dėmesio personamžų kūrimui, kurie padės nuasmeninti. Tačiau struktūra, smagumas, kompetencijų ir komandinių ryšių stiprinimas tikrai niekur nedings!

Komandos formavimas, teambuildingas Repo sesijos
Repo sesijos 1
Repo sesijos 1
Repo sesijos 1

Ši repo sesijų variacija skirta gerai susidirbusioms ir artimoms komandoms, kurios mėgsta vieni kitus pašaržuoti, „paroastinti“. 

Sesijos metu dalyviai:

Pagrindinės temos:

Kam skirta:

Mokymus veda:

Lukas Kulikauskas – edukatorius, grupių fasilitatorius, turintis 10 metų darbo su bendruomenių stiprinimu bei mokymų, skirtų darbuotojų efektyvumo didinimui, kūrybiškumo, komandinių ryšių, viešojo kalbėjimo įgūdžių stiprinimui, vedimo patirties. 

Komandos formavimas, teambuldingas reposesijos.lt

Atsiliepimai: Pramoginės repo sesijos | TEAMBUildingas

Greta Maselskienė
Greta MaselskienėKonsultantė
Read More
Dalyvavau ne viename darbo vakarėlyje su papildoma nauda, kaip sakoma. Bet Repo sesija su Luku pranoko visus lūkesčius. Nieko panašaus nemačiau. Pradžioje visi truputi išsigandę - kas čia dabar bus, bet tereikia pasileisti plaukus.
Rita Saunorytė Norutienė
Rita Saunorytė NorutienėKomunikacijos ir socialinės žiniasklaidos konsultantė
Read More
Mūsų klubo kalėdiniam vakare kūrėme repą. Iš pradžių abejojau - kaip čia bus, nes repo praktiškai neklausau. Bet viskas buvo super - aišku, smagu ir mums visiems pavyko! kai kam net nuostabiai. Geras komandinis darbas, nes kūrėm komandomis. Stiprina pasitikėjimą ir išlaisvina kūrybiškumą, o Lukas puikiai valdo procesą.
Rasa Kaminskienė
Rasa KaminskienėHR KLUBO Kūrėja | Personalo valdymo užsakomosios paslaugos
Read More
Programos lūkesčiai buvo viršyti, mūsų tikslai pasiekti, o laikas praėjo nepastebimai greitai. Rekomenduoju komandoms, kurios ieško nestandartinių sprendimų. Komandiškumo, komunikacijos ir kūrybiškumo raumenys tikrai bus aktyvuoti, įsikvėpsite pakilios energijos ir noro dar labiau veikti dalykus drauge savo komandoje 🙂
Akvilė Juknevičė
Akvilė JuknevičėInternetinio verslo vadybininkė
Read More
Įdomu nežinoti ko tikėtis. Ir nors įprastai nežinomybė gan baugi ir nepatogi, Lukas savo paprastu ir nuoširdžiu bendravimu geba išjungti visus išankstinius nusistatymus ir sukurti jaukią, saugią erdvę naujai patirčiai. Tad “naujieji reperiai” 🙂 ne tik smagiai praleido laiką, bet ir parsinešė įžvalgų, kaip galima stiprinti kūrybiškumą, komandos ryšį ir tuo pačiu kurti daugiau lengvumo aplink.
Lolita Kovaitiene
Lolita KovaitieneŽmogiškųjų išteklių specialistė | Personalo atrankos specialistė
Read More
Akivaizdu, kad senieji komandos motyvavimo būdai neveikia. Luko Repo sesijos - tai būtent tai, ko reikia dabar: inovatyvu, paveiku, motyvuojančiai ir - per žaidimą į rezultatą. Ne kiekvienas lektorius suvaldytų tiek aspektų, kiek jų suvaldo Lukas repo sesijose, tad pagarba ir nuoširdžios rekomendacijos.
Povilas Goberis
Povilas GoberisInternetinio marketingo scepialistas
Read More
Kai žiūrint į dangų nuo didelio debesies atskyla mažiukas ir iš lėto, bet su didėjančiu pagreičiu ima keisti savo formą, virsta kažkuo kitu ir nauju, taip ir mūsų išėjimas iš kasdienybės repo sesijos metu leido sukurti kažką visiškai savito ir naujo, evoliucionuoti į kitą lygį kaip komandai, pajusti bendrumą ir gauti didelę smagumo dozę.
Previous
Next

Atsiliepimai: INTEGRACIJA Į KOMPETENCIJŲ UGDYMO PROGRAMĄ

Valentin Gavrilov
Valentin GavrilovAdvokatas
Read More
Kartu su kolegomis dalyvavau "Kitokie projektai" dviejų dienų praktiniame seminare "Vadovavimas komandai: tikslai ir delegavimas". Ramintai ir Lukui diriguojant procesui dvi dienos tieiog pralėke. Be daugybės puikių įspūdžiūų ir smagių prisiminimų šios dienos paliko ir tikrai praktinį pėdsaką - meistriškai vedėjų modeliuojamos iš pirmo žvilgsnio paprastos situacijos leido aiškiai ir iš įvairiausių kampų žvilgtelti į darbo organizavimo procesą ir anksčiau nepastebėtas (ar nedrąsiai vertintas) galimybes. Tikrai puikiai organizuoti mokymai ir super tiksliai į besikeičiančias sitaucijas reaguojantys vedėjai!
Migle Macijauskaitė
Migle Macijauskaitė„Vilniaus vandenys“ veiklos efektyvumo ir rizikos valdymo grupės vadovė
Read More
Nuostabi patirtis mokymuose "Repo ritmu į pokyčius"👌 Su mūsų pokyčių komanda turėjome lūkestį tiek nuodugniau paanalizuoti ir suprasti, kas vyksta su pokyčiuose dalyvaujančiais, tiek ir pačiai komandai vieniems kitus labiau suprasti, išgirsti ir "susiteambuild'inti". Per mokymus susidėliojome vaizdą, kas visiems svarbu per pokyčius, kokie lūkesčiai pokyčių kely ir kaip tą kelionę padaryti sklandesnę. Mokymų pabaigoje patys tapome pokyčio dalyviais - kūrėm rimus ir repavom - unikali patirtis! Puikus bendras Luko ir Ramintos įvedimas į temą, moderavimas ir bendra atmosfera. Rekomenduojam!
Rasa Kaminskienė
Rasa KaminskienėProcesų efektyvumas ir tobulinimas. Lean metodų diegimas
Read More
Luko ir Ramintos duetas puikiai prakalbino mūsų širdis, pagilino supratimą ką kiekvienas išgyvename pokyčių metu, į ką reikia atkreipti dėmesį komunikuojant pokyčius bei vyšnia ant torto buvo Luko repas. Tiesą pasakius, mūsų trijų komandų repas. Iš 9 tik vienas domisi repu. Bet koks buvo rezultatas!.. Mokymų diena visiškai neprailgo, o emocijos dienos pabaigoje buvo VAU! Pasirodo, kad apie pokyčius tikrai galima kalbėti repo ritmu. Labai rekomenduoju Luko ir Ramintos duetą įvairioms sesijoms su komanda. Mokymai labai interaktyvūs ir įtraukiantys! Ačiū Jums!
Aurelija Auškalnytė
Aurelija AuškalnytėProjektų vadovė
Read More
Repo sesiją užsakėme kolektyvo psichologinio atsparumo stiprinimo kontekste. Visokių įtampų kontekste norėjosi pajusti šiek tiek atsipalaidavimo, išlieti emocijas, tiesiog atsigauti. Tai puikiai ir pavyko. Lukas (kartu su Tania) moderavo repo sesiją meistriškai - dalyvių kūrybingumą stiprino laiku ir vietoje išsakytais nuoširdžiais paskatinimais, sukūrė visiškai saugią atmosfera. Užsiėmimo stuktūra puiki, bet nesijaučia - atrodo susirinkom ir ėmėm improvizuoti, viskas plaukia. Tikrai neverta gąsdintis, kad nemokate repo kurti - Luko moderuojama sesija būtent ir padės pajausti, kad mokate, viską mokate, kai tam tinkama atmosfera. O repuoti tiesiog smagu, nes galima išrepuoti tai, kas užknisa 🙂
Jevgenija Ešvovičiūtė
Jevgenija EšvovičiūtėŽmogiškųjų išteklių trenerė I konsultantė
Read More
Dalyvavau Luko ir Gintauto Katulio kūrybiškumo sesijoje. Lektoriai puikiai įtraukia, į kūrybiškumą žvelgia naujai ir kitaip per repo sesijų prizmę. Įdomios, turiningos užduotys, geras humoro jausmas ir puikios įžvalgos. Jei komandoms ieškote naujų įspūdžių, norite atrakinti kūrybiškumą - rekomenduoju! Puikus Luko ir Gintauto duetas iš "Kitokie projektai" nepaliks abejingų!
Gabrielė Marija Baltrušytė
Gabrielė Marija Baltrušytė LLB LLM Teisės ekspertė
Read More
Mėgstu dalyvauti ir esu dalyvavusi daugelyje kūrybinių sesijų, tačiau Luko vesta repo sesija, kurios metu pažvelgėme į psichologinio atsparumo temą, pasirodė naudingiausia ir paliko tik teigiamus įspūdžius. Tai lėmė puikus pasiruošimas, sklandus įvedimas į temą, aiškus užduočių pristatymas, profesionalumas sukurti ryšį ir kūrybinę aplinką. Rekomenduoju!
Martynas Jockus
Martynas JockusProjektų vadovas
Read More
Luko naudojamas repo metodas kaip priemonė vidiniams psichologinio atsparumo ištekliams didinti remiasi palaikančios aplinkos kūrimu, pasitikėjimo savimi puoselėjimu ir saugiu išėjimu iš savo komforto zonos, kas padeda įveikti vidinę baimę ir įtikėti savo vidiniu potencialu performinti net nepažįstamose situacijose. Tai taip pat yra puikus metodas repo ritmu išlieti susikaupusią frustraciją bei prisijuokti su draugais ir kolegomis.
Miglė Baltrūnaitė
Miglė BaltrūnaitėŽmogaus teisių stebėjimo instituto projekto asistentė | Lengvai skaitomos kalbos konsultantė ir koordinatorė
Read More
Patirtis dalyvaujant Luko repo sesijoje buvo labai gera. Mokymų apie atsparumą metu puikiai "įsipaišė" repo metodika. Viso užsiėmimo metu, nors užsiėmime dalyvavo ir nepažįstamų žmonių, jautėsi saugi aplinka, kurioje buvo galima bandyti, mokytis, klausyti, kalbėti ir paleisti save. Pats repo užsiėmimas (kol girdi tik pavadinimą:)) iš pradžių gali tikrai kiek išgąsdinti, tačiau viskas vyko labai palaipsniui, leidžiant apsiprasti ir suprasti kas, kaip ir apie ką čia vyks. Lukas taip pat atsakė į visus kilusius klausimus, aiškiai papasakojo, kaip vyks visas procesas bei vedė ir buvo kartu viso proceso metu.
Previous
Next

Kartu išsiaiškinsime jūsų poreikius ir surasime geriausią variantą!