Energija žodžiuose: pranešimai įmonėms

Aprašymas

Didžioji mano darbo ir laisvalaikio dalis yra susijusi su ryšio su auditorija kūrimu.

Viešasis kalbėjimas tapo mano aistra daugiau nei prieš dešimt metų, o hobiai, tokie kaip repo improvizacija, klaunados teatras ir teatro improvizacija įnešė naujų, intriguojančių atspalvių į mano atlikimą. Su malonumu derinu šias disciplinas savo pranešimuose.

Todėl kai kalbu, ne informacija dalinuosi, bet gyva patirtimi, kurią klausytojai gali pajausti kūnu, išgyventi sužadintoje fantazijoje.

Kiekvienas mano pranešimas visuomet turi asmeninį prieskonį, nes vieša kalba negali būti atsieta nuo auditorijos. Tai intriguojantis susitikimas su klausytojais.

Man svarbiausia ne tik kalbėti, bet ir užmegzti ryšį, įtraukti klausytojus, juos sukrėsti, įkvepti, sujaudinti skatinti žvelgti iš kitos perspektyvos, išbandyti naujus požiūrius. Su manimi, kiekvienas pranešimas tampa neįkainojama klausytojo patirtimi.

Repo sesijos 1
Repo sesijos 1
Previous
Next
Repo sesijos 1

Kam tai skirta?

Ką jūs gausite?

Galite rinktis iš temų:

pranešimus skaito:

Lukas Kulikauskas – viešojo kalbėjimo mokytojas, įtraukus pasakotojas, edukatorius bei mokymų treneris, turintis 10 metų darbo su bendruomenių stiprinimu bei mokymų, skirtų darbuotojų efektyvumo didinimui, kūrybiškumo, komandinių ryšių, viešojo kalbėjimo įgūdžių stiprinimui, vedimo patirties.

Kartu išsiaiškinsime jūsų poreikius ir surasime geriausią variantą!